Adelei sidabras šiaurės šalių jaunių ir jaunimo čempionate Kopenhagoje!!!

Parašyta 2018-09-22

Šiaurės šalių jaunių ir jaunimo  čempionatas Kopenhagoje vyko spalio 26-27 dienomis. Tuo pat metu vyko ir tarptautinis  Satelito suaugusiųjų fechtavimo turnyras.Lietuvos fechtuotojai dalyvavo abiejuose turnyruose.

Šiaurės šalių čempionate merginų grupėje sėkmingiausiai kovojo mūsų klubo atstovė Adelė Karoblytė. Ji nusileido tik estei A. Lehis ir iškovojo sidabro medalį tarp 77 fechtuotojų. Tai puikus Adelės pasiekimas. Sveikiname !  V. Ažukaitė-6-ta, A. Katkovaitė-33-čia. G. Palevičiūtė-40-ta.

Vaikinų tarpe geriausiai sekėsi floretiečiui jaunajam Rokui Juknai. Jis kovodamas su daug vyresniais varžovais  užėmė 25-tą vietą tarp 88-nių jaunuolių. Lukas Minkevičius-29-tas, E. Dvariškis-44-tas. K. Šatkauskas-  50-tas, M. Bartaška- 75-tas.

Tarptautiniame Satelito turnyre gerai kovojęs Tomas Krasikovas liko 11-tas. E. Dvariškis-32-as, L. Minkevičius-47-tas, K. Šatkauskas-53-čias.

Moterų grupėje kovojusios  jaunesnės lietuvaitės iškovojo  tokias vietas: V. Ažukaitė- 20-ta , A. Katkovaitė-43-a , G. Palevičiūtė- 44-ta,A. Karoblytė-46-ta.

Adelei sidabras šiaurės šalių jaunių ir jaunimo  čempionate Kopenhagoje!!!