2014m. Lietuvos fechtavimo čempionatas

Parašyta 2018-09-22

2014m. Lietuvos fechtavimo čempionatas - svarbiausios metų varžybos- tradiciškai vyko Vilniuje. Lietuvos čempionės vardą pelnė mūsų klubo fechtuotoja Jūratė Marclay, iškovojusi visas pergales (32 dalyvės).Atkrentamosiose dvikovose laimėjusi prieš P. Matlauskaitę ir A. Švelnienę, finale susitiko su   vilniete Vidmante Pacevičiūte ir ją įveikė rezultatu15:8. Sveikiname Jūratę ir džiaugiamės jos pergale!Dvi trečiąsias vietas iškovojo A. Katkovaitė ir A. Švelnienė.

Puikiai kovojo ir vilnietis Eugenijus Stalmakovas, iškovojąs čempiono vardą vyrų tarpe(46 dalyviai).Įveikęs atkrentamuosiuose susitikimuose visus stipriausius varžovus, finale nugalėjo ir T. Makarovą rezultatu15:14. Daug ryžto ir truputis sėkmės. Sveikiname Eugenijų! Treti liko T. Kriščiūnas ir J. Kundrotavičius.